Dwóch Polaków z Prestwich pod Manchesterem robi interes na Brexicie! Skandal? Nie – Brexit to nazwa ich nowego energy drinka.

Komentarze po Brexicie, które docierają do Polski, są raczej ponure: mniej pracy, funt spada, a jeszcze Anglicy nas nie lubią, w czym nawet ministrowie Błaszczak i Waszczykowski nie są w stanie pomóc, choć się starają.

Paweł Tumilowicz i Mariusz Majchrzak mieszkają w Prestwich, 10 km od Manchesteru. Brexitem nie martwią się w najmniejszym stopniu, przeciwnie – Brexit przyniósł im sukces i pieniądze. Bo Brexit jest nazwą ich nowego energy drinka.

Paweł mieszka w Wielkiej Brytanii od 12 lat; mówi, że nigdy  nie spotkał się z wrogim nastawieniem Anglików.  „Nazwa miała być żartem, nie ma związku z polityką. Ale wszyscy pytali nas o przesłanie polityczne, a że przy okazji kupowali – no to biznes się rozkręcił. Poza wszystkim: zrobiliśmy napój wysokiej jakości i mamy nadzieję, że ludzie będą go kupowali niezależnie od nazwy. It’s quite tasty, you know. – mówi dziennikowi Manchester Evening News Tumilowicz.

źródło: Manchester Evening News

fot. facebook.com/pawel.tumilowicz